DENÍČEK MODERNÍHO FOTRA aneb Pánbůh mi to oplatil na dětech – Dominik Landsman – Filip Švarc - OneHotBook 2016

26. března 2017 v 16:01 | Suzy |  Audioknihy

Pokud chcete audioknihu a máte dítě, tak jedině tuto!interpret: Filip Švarc
délka: 5h 48min 17s

Nemůžu jinak, než začít tuto recenzi poděkováním, že interpretem je opět Filip Švarc, stejně jako v prvním dílu, který se k tomuto tipu knihy naprosto skvěle hodí a dodává jí ten pravý šmrnc.

Kdo vlastě může mít svůj deníček? To přesně se dovíme v této knize, plné vtipu, zážitků jednoho otce z Prahy, naučíme se recept na falešné vepřové na houbách (lančmít s houbovým kořením) a dozvíte se, jak přežít ve zdraví stěhování s dítětem. Je v ní prostě všechno. Nechci se opakovat jako v recenzi na Deníček moderního fotra 1, ale je to prostě skvělé. Jen je tu jedna nevýhoda a to, že se to opravdu nedá poslouchat nebo číst po cestě do práce, jelikož se budete opravdu hodně smát a někteří lidé to po ránu prostě nepochopí…

Nejvíce mě překvapila část DENÍČEK MILUJÍCÍHO TATÍNKA ANEB DALŠÍ SLUNÍČKOVÝ DEN. Kde se pan Landsman pokusí myslet optimisticky, pln naděje a lásky ke svému synkovi. Tuto kapitolu píše simultánně, takže vždy je část, co si myslí on (milující tatínek) a Čeněk (zplozenec pekla). Každý má na tuto proměnu svůj názor, Čeněk si myslí, že otci už definitivně hráblo a pan Landsman se zřejmě sjel houbičkami, jinak by tuto část nikdy nemohl napsat.

Zajímavá příhoda je také PŮL HODINY V PEKLE, kdy navštíví celá rodina Natašinu kamarádku, která má dvě děti, Radima a Anežku. Což by nebylo nic tak hrozného, tři lidé na tři děti, pohoda. Co se ale stane, pokud ženy na půl hodiny odejdou pryč? Přežijí 3 děti, kočka, váza, pan Landsman i televize v pořádku jejich odchod?

To a mnoho dalšího se dozvíte v této audioknize i knize. Můžu totiž jedině doporučit. Nic s touto tématikou, co by bylo tak skvěle napsáno se zatím dosud neobjevilo na pultech v knihkupectvích a pravděpodobně už nikdy neobjeví. Pokud tedy pan Landsman nenapíše další díl…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama