Prevítem snadno a rychle - Simon Brett - Tympanum

8. června 2016 v 11:12 | Suzy |  Audioknihy

Mimísci v akci
čas: 3h a 15min
interpret: Václav Postránecký

Jelikož jsem nedávno četla Deníček moderního fotra, nemůžu se vyhnout srovnání. I když by někdo mohl namítnout, že jsou to úplně jiné knížky. To si ale já, nemyslím, sice je každá z jiného úhlu pohledu, ale obě jsou psány kontroverzně a o dětech. Takže proč ne.

Musím uznat, že se mi do Prevítem snadno a rychle, moc nechtělo, i když knížečka je to úzká, audio má 3h a 15min. Když jsem poslouchala něco přes deset minut, začala jsem se hrozně nudit a tak jsem u toho začala uklízet, prát a mýt nádobí. To už mě začalo bavit a docela jsem se i nasmála. Když posloucháte tuto audioknihu, musíte u toho něco dělat. Nic pro lenochy.

Ale u Deníček moderního fotra jsem seděla a konsternovaně hleděla na počítač případně telefon a říkala si: "Tohle se vážně děje?" Bylo to velmi vtipně napsáno a bavilo mě to, i když jsem nic nedělala a měla 5h a 58min. Musela jsem ji poslouchat nepřetržitě. Deníček moderního fotra je prostě, podle mě, pro lenochy.

Bylo zajímavé, jak se autoři dokázali skvěle vcítit do tak malých dětí a věřím tomu, že je skvěle vystihli. Ovšem někdy mi to přišlo až moc přitažené za vlasy a to už u jedné nebo druhé knihy. Což je škoda. Člověk tomu prostě neuvěří.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama