DENÍČEK MODERNÍHO FOTRA aneb Proč by muži neměli mít děti – Dominik Landsman – OneHotBook

30. května 2016 v 10:07 | Suzy |  Audioknihy

Otec s mimískem na mateřské "dovolené"
namluvil: Filip Švarc
délka: 5h a 20min

Konečně audiokniha, která se dá poslouchat a člověk se u ní skvěle pobaví. Jak skvěle to namluvil Filip Švarc, to vám snad ani nebudu popisovat. I pauzy mezi jednotlivými kapitolami byly vybrány dokonale, dětský smích se skvěle hodí a neruší.

Celkově děj dobře plyne a zvládnete stíhat sledovat, i když se musíte věnovat dopravě nebo jakým trolejbusem právě pojedete. Jak bere muž těhotenství partnerky a následné rodičovství je velmi poučné. Můžeme sledovat jak těžké je projít porodním kurzem, komplikacemi u porodu, který se nakonec stane císařským řezem. Můžete si přečíst jak má dítě sebevražedné sklony a jelikož to Dominik Landsman skvěle napsal a Filip Švarc dokonale namluvil, skvěle se pobavíte i u toho, jak se dítě dusí igelitovou taškou a olizuje zásuvku, i když normálně by se tomu samozřejmě nikdo nesmál. Jak dítě naučit na hrnec a potom začlenit do kolektivu, může být někdy těžké, ale tato kniha vám s tím pomůže. Určitě lepší než fórum maminek nebo příručka.

Úžasné je, jak si autor poradil s tím, když mluvil místo Čeňka, tak se pro knihu jmenuje syn autora, člověk se v tom vůbec neztrácel. Nebo jak vysvětloval, jaké říkanky jsou škodlivé, tak to už se opravdu nedalo.

Nasmála jsem se hodně, a proto knihu doporučuji dál. Myslím, že by se hodila, jako dárek pro nastávající rodiče, nebo rodiče, co už dítě mají.


A určitě se i podívejte na blog Dominika Landsmana, hlavně pokud chcete vědět, jak to funguje nyní.: http://fotruv-denik.blog.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama