RE-kabaret III. vydání - PREMIÉRA

22. října 2015 v 8:42 | Suzy |  Divadlo

Co to bylo?Koncepce: Vojtěch Fatka
Účinkují: Jaromír Barin Tichý, Jiří Fretti Pfeifer, Lukáš Karásek, Florent Golfier, Jarka Sýkorová, Mirek Sýkora, Ondřej Klíč, Michal Chovanec, Filip Teller, Jiří Konvrzek, Jakub Foll a další hosté
Délka představení: 90 min. bez přestávky
Cena: 200,-

Tak už před divadlem jsem začala pochybovat, že zůstanu do konce, jelikož tam stáli "vojáci" a každého šlehli, takovou tou barevnou prachovkou na tyčce a to jsem se tedy pořádně lekla, už jsem i pomalu začala vymýšlet jak co nejrychleji zmizet.

Uvnitř jsem si sedla a sledovala, jak vchází vybraná společnost a cítila se tam trochu nepatřičně. Už podle toho jak byla vymóděna obsluha v šatně a u dveří, jsem poznala, že to bude velká sláva a začala se opět trochu těšit.

Když jsme vešli do hlediště a začali se usazovat, pořád kolem nás chodili šašci s košíky s jablky a stále rozdávali, jako by se nechumelilo. Proto pán, co seděl kousek ode mě, spokojeně okusoval jablko a viditelně mu moc chutnalo, protože jsem ještě večer našla ve vlasech jadýrko, jak mu lítaly od pusy. Když se konečně zhaslo, přišli na jeviště dva starší pánové a uvedli představení, které jak nám řekli, budeme ne jen vidět, ale i slyšet a cítit a začali rozstřikovat nad diváky voňavky ve spreji (jak jedna paní kousek ode mě správně připomněla, byly to spreje na WC). Když odešli, spustila se opona a objevilo se několik klaunů s cingrlátky kolem kotníků, ti chvilku poskakovali a tím jejich vystoupení skončilo. Poté přišel komik, co chvilku něco málo řekl, vyžádal si pusu od holky z publika a opět zmizel. Zhaslo se a rozsvítilo se jen kolo světla nad dvěma hudebníky, kteří začali opravdu příšerně nudně zpívat…

Dál už jsem to neriskovala a potichu se ve tmě vytratila, byla jsem tam 20 minut a opravdu mi to bohatě stačilo.

Nesmím zapomenout pochválit koncipienta Vojtěcha Fatku, ale stále se mi vkrádá otázka: "Opravdu nic nepil, když to dával dohromady?"

Jinak musím též pochválit herce, kteří do toho dali maximum a jimiž jsou: Jaromír Barin Tichý, Jiří Fretti Pfeifer, Lukáš Karásek, Florent Golfier, Jarka Sýkorová, Mirek Sýkora, Ondřej Klíč, Michal Chovanec, Filip Teller, Jiří Konvrzek, Jakub Foll a další.

A závěr? Vím, že jsem moc nechválila, ale jinak věřím, že se to někomu bude líbit, jelikož mnoho lidí měli dobré ohlasy, chválili vše, tedy kromě hudby. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama