Šťastní trosečníci - Nicola Marshová - Harlequine

21. září 2015 v 17:29 | Suzy |  Knihy

Můj první "brak" a jak to dopadlo?


Příběh vypráví o tom jak jsou najati dva lidé do reality show. Je to jedna PR pracovnice Kristi, která má nejraději svoje boty a sestru Meg a neteř Prue, pro které celý tento cirkus podstupuje a bývalá tenisová hvězda Jared, který si zranil koleno a založil centrum pro děti ze sociálně slabých vrstev a jde tam vlastně jen proto, aby centrum udělal propagaci, aby strávili týden na ostrově kvůli výhře 100.000$. Musí splnit několik úkolů, například chytit rybu, postavit stan a rozdělat oheň, fanoušci pro ně hlasují a bude vybrán ten nejlepší, který nakonec dostane výhru. Celou hru musí oba trosečníci psát na blog a Twitter svoje názory a pocity, jelikož show ještě nešla do televize. Bylo by to celkem zábavné, kdyby se ti dva neznali a nerozhodli se, si svůj dřívější vztah pořádně vyříkat, ať už před kamerou nebo mimo…
Jak to nakonec dopadne a kdo dostane výhru, se dozvíte, pokud si tuto "knihu" přečtete.
Na knize se mi líbily typy trosečníka na začátku každé kapitoly, které mě vždy velmi pobavili. Také je zajímavé sledovat, co si oba trosečníci myslí o tom druhé či o show a jejich názory jsou skoro vždy rozporuplné.
Proto ji hodnotím velmi kladně a z celého srdce vám ji doporučuji.

Upřímně vám toho vlastně kniha moc nedá, ale je hezké si aspoň na chvilku myslet, že svět je spravedliví a že nakonec spolu jsou ti správní lidé. Budete se bát každé přibývající přečtené strany, jelikož to znamená, že se za chvilku opět vrátíte do reality.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PandaGirl PandaGirl | E-mail | Web | 27. září 2015 v 17:05 | Reagovat

Taky jsem kdysi četla jednu "Takovou" "knihu" :D Jmenovalo se to (myslím) Hodná holčička. Abych pravdu řekla, tak snad u ničeho jsem se tolik nenasmála, jako právě u toho.
Nejsem zastánce tohle typu knih, ale musím uznat, že jsou to asi jedny z nejlepších "vypínaček" co znám. Člověk u nich nemyslí :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama