LAURA Prokletí městečka Polokaski - J. K. Johansson - xyz

20. srpna 2015 v 21:00 | Suzy |  Knihy

Kniha bez konceChcete zjistit kdo je Miia a jaké spojitosti mají dva případy několik let od sebe? Pak si přečtěte tuto knihu, ve které je opravdu všechno od lásky po sex.

Miia přijíždí znovu do svého rodného města Polokaski, aby zde začala nový život a stala se preventistkou na škole místo policistkou specializovanou na internetové zločiny mladistvých. Také se snaží zbavit závislosti na internetu, a proto chodí na internet jen jednou denně. Bohužel ji to dlouho nevydrží, jelikož zmizí jedna studentka Laura, která je velmi podobná její zmizelé sestře Venle. Do případu se dokonce zaplete její bratr školní psycholog Nikke…

Kniha začala velmi slibně, bohužel se z ní stala na velmi dlouhou dobu typická detektivka, ale později konečně dostala trochu kouzla a stala se z ní velmi čtivá kniha. Pro ty z vás, kdo si myslíte, že na konci této knihy zjistíte vraha a můžete na tuto knihu zapomenout, se velmi mýlíte, jelikož na konci je stejné množství otazníků jako na začátku.
Této knize velmi svědčí to, že jsou v ní svým způsobem krátké kapitoly, ale co jsem nepochopila, byly některé úvodní věty kapitol psány velkým písmem, i když neobsahovaly žádnou výhružky, výkřik nebo něco důležitého.
Přesto tuto knihu hodnotím velice kladně a určitě si přečtu další díl, jelikož jsem velmi zvědavá, jak to nakonec dopadne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama