Spoutaná křídla - Tanjas Darke - Alpress

10. června 2015 v 20:58 | Suzy |  Knihy

Četba pro silné povahy


Jak popsat knihu, která mě zasáhla až do morku kostí, byla skvěle napsána a skvěle se čte, ale jak ji popsat, bez toho, abych to udělal, tak abyste to pochopili? Musela jsem nad tím dlouho přemýšlet, ale nakonec jsem slepila toto.

Kniha je celá o malé holčičce, dívce a nakonec ženě, která dvacet let zažívá kruté ponížení, brutální sexuální zneužívání i nelidské mučení svým vlastním otcem. Nejdříve je vše v pořádku, poté ovšem nastane zlom, její matka odejde pryč a Tanja se objevuje v naprostém pekle. Jelikož doma není matka, která by ji zachránila, otec už může dělat cokoliv. Když se jednou Tanja rozhodne říci matce pravda, když ji navštíví s jejím novým přítelem, matka ji obviňuje, že lže. Tanja je v pasti, ale je stále jen na začátku, zažije světlé i špatné chvilky, spíš ty špatné. Podívá se na mnohá místa a zažije spoustu dobrodružství, má spoustu zvířátek i kamarádů, ty nakonec všechny ztratí…
Otec s ní denně spí, přivazuje ji a trápí, toto dokumentuje mnoha fotkami, používá na ni různé finty. Nakonec s ním dokonce otěhotní, ale potratí, to už naštěstí zná Billa, který jí z této šlamastiky nakonec snad dostane.

Bude její otec nakonec chycen a odsouzen?
Co Tanja, zvládne výslech u soudu a nakonec začne žít vlastní život?
Pusťte se do čtení a zjistěte odpovědi na moje otázky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama