křeček Spravedlivý

15. června 2015 v 21:23 | Suzy |  kroužek Tvůrčí psaní
křeček běží po poli a nad ním letí káně
nejlépe Ich-forma
čas na vypracování 20 min

"Hurá konečně jsem té příšerné holce utekl, už jsem v to ani nedoufal." Smál se křeček a ani si nevšiml, že nad ním letí káně a to ho právě spozorovalo a začalo pomalu klesat.
Křeček se zastavil na kraji pole, na druhém poli hned vedle, jen přes cestu a za elektrickým plotem rostly krásné a vysoké klasy plné modifikovaných zrnek.
"Mňami." řekl si křeček a přeběhl cestu. Vybral si krásný klas, zlomil ho a sežral. Člověku by to nic neudělalo, jeden klas, ale křečkovi…
Najednou si všiml, že mohutní a roste a najednou se i vznesl a měl postavu superhrdiny, kterého viděl u své bývalé majitelky na svačinové krabičce, když jí spadla na zem.
Křeček se otočil a viděl káně, které k němu letělo rychleji než předtím, vůbec se nerozmýšlel a vyrazil k němu. Káně zrychlilo a křeček taky, hrozila srážka, křeček to však neměl v plánu a místo toho trefil káně přímo mezi oči. Káně padalo střemhlav k zemi, ale křeček nechtěl, aby umřelo a tak ho chytil a snesl na zem. Když se křeček dotkl tlapkami země, opět se změnil v normálního křečka, vzal nohy na ramena a utekl.
Později o tomto zážitku napsal knihu a až do smrti bojoval proti modifikování potravin. Zákon prošel a byl schválen hned další den po jeho smrti…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lenkaknel lenkaknel | Web | 16. června 2015 v 16:52 | Reagovat

"káně sponzorovalo křečka"? O_O  Hezké, pobavila jsem se :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama