Když je láska slepá - Luisa Bureschová - Host

17. června 2015 v 21:01 | Suzy |  Knihy

Láska jako z pohádkyDokonalý příběh a dokonalý pár Alia a Leader, mají spolu dceru Katie a žijí skvělý život nebo se to jen na první pohled zdá?

Alie studuje, stará se o dceru i Leadera a má toho až nad hlavu, proto se jí nemůžeme divit, že nemá chuť na sex, což Leader opravdu štve, začne trávit víc času ve svém bývalém bytě nad barem Punto. Alie je za to však ráda, dokud za ní Leader nepřijde s bombou: "Mám jinou." v tu chvíli se jí zhroutí celý svět. Naštěstí má dobré kamarádky, které ji ochotně podrží, i když mají vlastní problémy a potom je tu soused Kolja od vedle, který ji zaveze k doktorovi, když se zhroutí kvůli škole, kterou nezvládá a podobně, škoda jen, že má tu přítelkyni Kim…

Tato Kniha vás opravdu odreaguje a rozhodně pobaví, dokonce vás přinutí přemýšlet nad vašimi vztahy ať už s přítelem, dcerou, matkou, kamarádkami i sousedy. Dalo by se říci, že kapitoly jsou krátké, ale jsou často přeházené, jste v přítomnosti, minulosti, tam se chvilku něco málo dozvíte a pak zase přítomnost. Pak také budete mít zmatek v Aliiných kamarádkách, je jich tam prostě moc. Musím však ocenit, že zápletka je opravdu až na konci, i když jen v náznaku, je pravda, že mám radši úderné, jasné konce, byli spolu nebo nebyli, hotovo tečka. Skvělý je popis postav a okolí.

Po mých především záporech jistě čekáte, jestli vám ji nakonec doporučím, že? Ano, musím říct, že se mi opravdu líbila, i když jsem vám vyjmenovala převážně zápory.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama