30% sleva v Dobrovském

31. prosince 2014 v 23:29 | Suzy |  Myšlenky
Ahoj, tak jsem taky byla, jako asi většina z vás nakupovat knihy v Dobrovském s 30% slevou. Sice hrozné fronty, ale nakonec se to vyplatilo, co jsem chtěla, našla jsem.

Když jsem vešla do Dobrovského, překvapila mě ohromná fronta u pokladny, přesto, že byla hrozná zima a led, tak dorazilo hodně lidí. Když jsem vyšla do prvního patra, tak jsem zírala, kam až fronta sahá. Hledala jsem knihu a nemohla ji najít, nakonec jsem rezignovala a musela se zeptat, samozřejmě, že to bylo asi metr od místa, kde jsem pátrala, ale co nakonec jsem ji měla v ruce.
Začala jsem hledat pokladnu s nejkratší frontou, byla jsem úplně dole v dětském oddělení, to sahalo přes celé patro a pak až nahoře byla fronta, která se zdála ne moc dlouhá, tam to nebylo tak hrozné, ale bylo tam hrozně přetopeno, skoro jsem omdlela. Stála jsem tam a prohlížela si knihy s názvy: Hledej cestu k vnitřnímu já nebo Andělé vám pomohou se vším a říkala si: Opravdu tu knihu tak chci? Nakonec jsem to vystála až do konce a koupila si ještě dvě krásné záložky. Když jsem konečně vylezla ven, zhluboka jsem se nadechla a nastoupila do tramvaje, kde jsem si okamžitě začala číst svoji novou, zaslouženou knihu, která je mimochodem fakt úžasná.

A zde můžete vidět moji dokonalou knihu: Zůstaň se mnou od Gayle Formanové

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama