Kdo se těšíte do školy?

31. srpna 2014 v 21:18 | Suzy |  Myšlenky
Tak vám sem napíšu, jednu věc, co asi od žádného dítěte, které musí jít do školy neuslyšíte. Já se tak těším, už aby byla škola. A hlavně když už to říká uprostřed prázdnin a nebo hned po vysvědčení. No prostě moje maminka se nestačila divit.
Já zato nemůžu, ale opravdu se těším. Zase známky, vědomosti, kamarádi, nakupování a popisování sešitů a ty učebnice a seznam četby, z kterého úplně čiší ta zábava co zažijete až knihu po knize přečtete a budete se k nim vracet. Je pravda, že na určité předměty se moc netěším Marketing a Management, nebo Ekonomika, ale na některé třeba moc Dějiny knižní kultury a Matematika, částečně i na Dějepis. Ale doufám, že se moji spolužáci za ty prázdniny moc nezměnili, když jsem třeba přišla po prázdninách na základku, tak mi přišlo, že ty lidi vůbec neznám. Jména zůstala, ale hlasy, výška, oblečení, nebo chování celkově. Najednou byli všichni kamarádští a nebo se úplně stranili, mě teda většinou to druhé.

Ale nejvíc se do školy těším na recenze na knihy na náš školní blok: http://blok.ssknih.cz/
Je to prostě zábava, píšete články do časopisů, děláte rozhovory, chodíte na autogramiády, do divadla, na filmy, čtete knihy jednu za druhou a za každou recenzi máte malou jedničku do češtiny, no kdo by to nechtěl?

Doufám, že se taky těšíte do školy a jestli by jste chtěli, tak můžete napsat do komentu, proč se těšíte zrovna vy. Budu jen ráda. Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama