Brenda veliká - C. D. Payne – nakladatelství JOTA

27. června 2014 v 20:44 | Suzy |  Knihy

Směju se ještě teď


Autor C. D. Payne opět dokázal jak je úžasným autorem. Už jeho předešlé knihy ze série Mládí v hajzlu, byly naprosto úžasné a dokonalé, ale teď se opravdu překonal. Humorem jen srší, sice někdy sarkastickým, ale pořád se člověk směje od začátku až do konce. Dílo se mi tak líbilo, že jsem zatoužila si ho koupit.
Dílo vypráví o Brendě Bllatové, která je odsunuta na akademii Kapradinový útes, jelikož se její rodiče a také "milovaná babička" nemohli už dívat na to, jak nemá žádné kamarády a jak je tlustá. Nejdříve tam Brenda trpí, jelikož vlastními názory a láskou k jídlu zrovna nepřiroste k srdci ředitelce akademie paní Lumpwaphtové. Ta ji nesnáší od doby, když jednou odejde bez dovolení z areálu školy, nakoupit si něco k jídlu, jelikož je strava ve škole mdlá, jak už to ve školních jídelnách bývá zvykem. Pak si ale Brenda najde první kamarádku Ruby a pak se k nim přidají ještě dvě holky a spolu založí takzvaný spolek Arkáďanek, spolky jsou ovšem ve škole přísně zakázány…

Jak to dopadne s Brendou a její novou láskou na zkoušku? S klubem a s Marií, které se začal líbit učitel ze školy? Zvykne si Brenda na to, že je tlustá, nebo si na akademii dokonce zvykne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama