Americké krásky - C. D. Payne – nakladatelství JOTA

27. června 2014 v 20:37 | Suzy |  Knihy

Co slovo, to perla


Kniha z pera C. D. Payne a smích ještě zní. Děj se rozjel až od konce kapitoly čtyři, konečně se totiž objevila zápletka v rozhovoru s Mindy na straně čtyřicet čtyři. Vtipné poznámky a postřehy oživují text, například na straně čtyřicet sedm.
V této knize najdete různé tipy postav. Například Geje, který nemá vůbec vkus na oblečení a oblíká dvojčata do různých hrůz. Jednou to byly dvojdílné jasně zelené plavky se sukýnkou a páskem pokrytým slunečnicemi. Samozřejmě s tím holky nesouhlasí, ale co mají dělat, proto nosí všechny hrůzy, co si na ně Howard vymyslí. Bude to i horší, jednou jsou za doktorky, Lincolna, nebo Matku Terezu. Pak je tu i Dan, protestant za nekácení lesů, který je zamilovaný do Cary.
Dílo pojednává o dvou sestrách dvojčatech. Jejich život se úplně změní po tom, co jejich otec kandiduje na viceprezidenta v USA. Jedna s tím nesouhlasí (Toni) a druhá ho podporuje (Carrisa, které nikdo neřekne jinak než Cara). Toni s tím nesouhlasí, jelikož jejich dům obsadili agenti, aby je hlídali, a Toni se to samozřejmě nelíbí, jelikož chce chodit s kluky ven a spát s nimi. Ale když každého kluka musí prověřit agenti a dokonce ho prošacovat…
A tak se Toni rozhodne rozjet kampaň a myslí si, že tím, když lidé zjistí, že jejich úžasný kandidát je rozvedený a má další dvě děti, tak ho nebudou volit. Přemluví k tomu i Caru, která namluví, že to tátovi určitě pomůže. Nakonec se lidem Toni a Cara zalíbí, a tak jsou obě zataženy do kampaní na podporu táty a dalšího senátora, který je pozve na svůj ostrov Pytlík.
Co se tam stane? Zamiluje se snad Toni, nebo bude jen hledat povyražení, a co Cara konečně se vyspí se svým klukem, nebo nakonec skončí úplně s někým jiným?

Stane se nakonec z jejich otce viceprezident, nebo ne? A kvůli komu se to nakonec zvrtne, no to byste určitě nečekali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama